متاسفانه ما ایرانیها تا یک سیگار دست یکی می بینیم کل شخصیت طرف رو زیر سوال می بریم.

وقتی می فهمیم یک نفر تریاک یا مخدر استفاده می کنه دیگه اونو آدم حساب نمی کنیم.

اگه هم بفهممیم که رفته سراغ حشیش و شیشه که دیگه میگیم طرف روانیه!
اما خواهش می کنم زود قضاوت نکنید-متلک نگین-اون معتاد یا بیمار به اندازه کافی بهم ریخته هست-اگه نمی تونید کمک کنید لطفا نمک هم به زخمش نپاشین!

مطمین باشید حتی شیشه هم درمان داره.

خانواده ها به محض آگاهی از این قضیه تنها راه چاره رو کمپ و مراکز ترک می دونن و بس که فقط متادون به همه معتادها میدن!به همشون!فرقی نمی کنه که دردشون چیه!-

غافل از اینکه اینجور مراکز فقط بفکر سود شخصیشون هستن و بس-چون بعد از چند وقت شخص به اعتیاد قبلیش برمیگرده و تازه نمیتونه متادون رو هم ترک کنه-پس هر ماه بطور ثابت از اون مرکز متادون میخره و بله....هزاران نفر مثه این شخص چه درامد میلیونی که ایجاد نمیکنه!
مراکزی که حتی 5 دقیقه هم وقت نمیذارن با اون بیمار حرف بزنن تا روانشو درست کنن.فقط میگن متادون عالیه-دیگه مجبور نیستی بری مواد بخری و دستگیر بشی!!!!به خیال خودشون دارن لطف هم میکنن.خانواده ها هم نمیدونن که ترک متادون حتی از شیشه هم سخت تره! 

من چندین ساله که به درمان اعتیاد پرداختم -اما هیچوقت کسی رو با متادون مداوا نکردم-متادون از خودش بدتر خودشه-
یک معتاد یا بیمار نیاز داره که باهاش حرف زده بشه-نیاز داره که شنیده بشه و درک بشه تا آروم آروم بخودش بیاد و مداوا بشه-
هزاران داروی بهتر و طبیعی تر از متادون هست که میتونه به شما کمک کنه تا درمان بشین-داروهایی که عمدا توسط بعضیها معرفی نمیشه تا جوونهای ما همچنان متادون بخرن تا بعضیها سود کنن.

من بعد از چند سال تحقیق و بررسی به چند نسخه ی عالی دست پیدا کردم که بسیار ارزانتر از متادون هست و  همزمان هم جسم معتاد رو درمان می کنه هم با روان درمانی و مشاوره به سمت بهبودی میره.

تلفن تماس برای دریافت مشاوره =09361626191خواهش می کنم این مطلب رو کپی کنید و به دست بقیه برسونین شاید بتونین چندتا زندگی رو از نابودی نجات بدید.